sobota 22. septembra 2018

Inšpirácia z lesa...

V nedeľu sme len tak navečer išli pozrieť do lesa. Bolo krásne, slniečko sa pomaly skláňalo k obzoru
a keďže sme našli pár suchohríbov, išli sme ďalej a ďalej v nádeji, že nájdeme ďalšie. 
Teda tí väčší s manželom, Julianka v jednom kuse fňukala, že sa jej pletú pod nohy konáriky a malinčie a všelijaké hrboly. Tak som si ju posadila na pník a nazbierala si aspoň žalude na dekorácie. A keď sme sa stretli, obdivovali sme hríbikovú rodinku, ktorú deti našli:
Napadlo ma, že hríbiky sú také jesenné a že by sme mohli mať na zadných dverách venček s hríbikmi. Ale nie pravými, samozrejme :-). Samko stále čosi vyrába z dreva, tak som mu dala za úlohu vyrezať hríby aj listy.
 Potom som všetko namaľovala farbami - podobajú sa tým z keramiky, čo máme v obývačke.
A nakoniec ukážu takto na dverách. Pravé sú len žalude z lesa, ale tešíme sa, že spoločne so Samkom sme si vyrobili svoj originálny jesenný venček...
Prajem Vám krásnu hríbikovú jeseň 😃.

4 komentáre:

 1. Lubico, jste se synem moc šikovní. Věneček na dveře je opravdu originální, povedl se vám. A hříbková rodinka je taky krásný úlovek.
  Přeji prima neděli. D.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ďakujem, Dáška, musím zapájať synčeka, keď manžel nemá na tie moje nápady čas :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Věneček je moc pěkný, povedl se vám. Máš šikovného syna a je prima, že spolu tvoříte. Růža

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dobrý deň, ja som Josef Lewis. Spoľahlivý, legitímny a akreditovaný veriteľ. Poskytneme úvery všetkého druhu veľmi rýchlo a jednoducho, osobný úver, automobilový úver, úver na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, pôžička Inventor, konsolidácia dlhu. atď

  Získajte dnes schválené podnikové alebo osobné pôžičky a získajte finančné prostriedky v rámci toho istého týždňa aplikácie. Tieto osobné pôžičky môžu byť schválené bez ohľadu na váš kredit a existuje veľa šťastných zákazníkov, ktorí túto zálohu podporili. Ale dostanete nielen osobný úver, ktorý potrebujete; dostanete najlacnejšiu. Toto je náš sľub: Garantujeme najnižšiu sadzbu za všetky pôžičky s voľnými kolaterálmi.

  Snažíme sa ponechať pozitívny a trvalý dojem prekračovaním očakávaní mojich zákazníkov vo všetkom, čo robím. Naším cieľom je zaobchádzať s dôstojnosťou a rešpektom pri súčasnom poskytovaní najkvalitnejších služieb včas. Žiadne sociálne poistenie Požadované číslo a žiadna kreditná kontrola sa nevyžaduje, 100% zaručená. Ak máte záujem o úver a máte podvody, prosím, okamžite odpovedzte pomocou nižšie uvedených údajov.

  E-mail: progresiveloan@yahoo.com
  Volanie / WhatsApp: +16626183756
  Webová stránka: https://progresivefunding.wordpress.com


  OdpovedaťOdstrániť